

Element4 Summum 70 Hoek Bio
inkl. MwSt. Versandkosten werden an der Kasse berechnet
Vergelijkbaar product in showroom
Levertijd: 1-2 weken
Element4 Summum 70 Hoek Bio – luxe bio-ethanol hoekhaard met echte vlammen
Echte, dansende vlammen. Prachtig tweezijdig vuurzicht. De sfeer van een traditionele haard met het comfort van moderne bio-ethanoltechnologie.
De Element4 Summum 70 Hoek Bio is een luxe bio-ethanol inbouwhaard die een authentieke vuurbeleving combineert met een strak design en modern gebruiksgemak. Dankzij het prachtige hoekvuurzicht geniet je vanuit twee verschillende richtingen van echte, levendige vlammen. Met zijn compacte afmetingen en hoogwaardige afwerking is deze haard een stijlvolle blikvanger in zowel moderne als landelijke interieurs.
De Summum 70 Hoek Bio maakt deel uit van de exclusieve Summum-serie van Element4. Deze serie combineert de uitstraling van een traditionele haard met moderne brandertechnologie. Hierdoor geniet je van de charme van echt vuur, zonder hout te hoeven stoken of een gasaansluiting nodig te hebben.
Tweezijdig vuurzicht voor een ruimtelijk effect
Wat de Element4 Summum 70 Hoek Bio bijzonder maakt, is het vuurzicht aan twee zijden. Je bewondert het vlammenspel niet alleen vanaf de voorzijde, maar ook vanaf één zijkant.
Hierdoor ontstaat een prachtig ruimtelijk effect en wordt de haard een natuurlijk onderdeel van het interieur. Het vuur is zichtbaar vanuit verschillende zitposities, waardoor je optimaal geniet van de warme uitstraling van echte vlammen.
De hoekuitvoering is bijzonder geschikt voor een moderne haardwand, een luxe maatwerkmeubel of een opstelling op de overgang tussen twee leefruimtes.
De haard is verkrijgbaar als linker- of rechterhoekuitvoering, zodat het vuurzicht perfect kan worden afgestemd op de indeling van jouw woning.
Echte vlammen met moderne bio-ethanoltechnologie
In tegenstelling tot een elektrische haard beschikt de Summum 70 Hoek Bio over echte, natuurlijke vlammen.
De automatische bio-ethanolbrander zorgt voor een gecontroleerde verbranding van de brandstof. Hierdoor ontstaat een levendig vlammenspel met warme kleuren en natuurlijke bewegingen.
De authentieke uitstraling van het vuur creëert direct een gezellige en uitnodigende sfeer. Omdat de haard op bio-ethanol werkt, is er geen houtopslag nodig en blijven traditionele houtas en roetvorming achterwege.
Authentieke houtdecoratie
De Element4 Summum 70 Hoek Bio beschikt over een prachtige decoratieve houtset.
De zorgvuldig vormgegeven houtblokken versterken de uitstraling van een traditioneel houtvuur en vormen een sfeervolle basis voor de echte vlammen.
De combinatie van de houtdecoratie en het natuurlijke vlammenspel zorgt voor een warme en authentieke uitstraling die prachtig aansluit bij uiteenlopende interieurstijlen.
Standaard LED-bodemverlichting
Een bijzonder kenmerk van de Element4 Summum 70 Hoek Bio is de geïntegreerde LED-bodemverlichting.
Deze verlichting zorgt voor een sfeervolle gloed rondom de houtdecoratie en versterkt de uitstraling van het vuurbeeld.
De combinatie van echte vlammen en subtiele LED-verlichting creëert extra diepte en geeft de haard een luxe uitstraling.
Zwarte stalen achterwand of luxe zwart glas
De Summum 70 Hoek Bio wordt standaard geleverd met een zwarte stalen achterwand.
Deze donkere afwerking vormt een elegante basis voor het vuurbeeld en zorgt ervoor dat de warme kleuren van de vlammen prachtig tot hun recht komen.
Voor een extra luxe uitstraling kun je kiezen voor een achterwand van zwart glas. De subtiele reflectie zorgt voor extra dieptewerking en geeft de vuurkamer een exclusieve uitstraling.
Daarnaast is ontspiegeld glas optioneel verkrijgbaar. Dit vermindert hinderlijke reflecties en zorgt voor een helder zicht op het vuur.
Aangename warmte van 2 tot 3 kW
Naast sfeer biedt de Element4 Summum 70 Hoek Bio ook aangename warmte.
De haard beschikt over een verwarmingsvermogen van circa 2 tot 3 kW. Hiermee geniet je niet alleen van een prachtig vuurbeeld, maar ook van de comfortabele warmte van echte vlammen.
Dit maakt de Summum 70 Hoek Bio bijzonder geschikt als sfeervolle bijverwarming in de woonkamer.
Omdat de warmte ontstaat door echte verbranding, is het belangrijk om vooraf rekening te houden met de grootte van de ruimte, de ventilatie en de gewenste warmteafgifte.
Comfortabele bediening met afstandsbediening
De Element4 Summum 70 Hoek Bio combineert de charme van echt vuur met modern gebruiksgemak.
Dankzij de automatische bio-ethanolbrander bedien je de haard eenvoudig met de standaard meegeleverde afstandsbediening.
Hiermee schakel je de haard in en uit en regel je de vuurbeleving vanuit je favoriete zitplek.
Zo geniet je van echte, dansende vlammen zonder handmatig een open brander aan te hoeven steken.
Flexibele installatie met of zonder rookkanaal
Een belangrijk voordeel van de Element4 Summum 70 Hoek Bio is dat deze haard met of zonder geschikt afvoersysteem kan worden geïnstalleerd, afhankelijk van de gekozen configuratie en de installatievoorschriften.
Bij een afvoerloze toepassing is geen traditioneel rookkanaal nodig. Hierdoor ontstaan interessante mogelijkheden voor nieuwe haardwanden en maatwerkopstellingen.
Bio-ethanol is echter een echte brandstof. Bij de verbranding komen onder andere warmte, waterdamp en CO₂ vrij. Daarom zijn voldoende ventilatie, een geschikte ruimte-inhoud en een veilige installatie essentieel.
Bij Moodfires adviseren we je graag over de juiste toepassing en de mogelijkheden binnen jouw woning.
Compact formaat, stijlvolle uitstraling
Met een toestelbreedte van circa 79,6 cm, een hoogte van circa 67,4 cm en een diepte van circa 33,8 cm is de Element4 Summum 70 Hoek Bio compact vormgegeven.
Dankzij deze afmetingen kan de haard prachtig worden geïntegreerd in een moderne voorzetwand, een stijlvolle schouw of een volledig op maat ontworpen haardmeubel.
Het hoekvuurzicht zorgt voor een open en ruimtelijke uitstraling, terwijl de strakke zwarte afwerking de haard een tijdloos karakter geeft.
De Element4 Summum 70 Hoek Bio is daarmee een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een compacte luxe bio-ethanol hoekhaard met echte vlammen, aangename warmte en een elegante vormgeving.
Voordelen van de Element4 Summum 70 Hoek Bio
-
🔥 Echte, natuurlijke vlammen – geniet van de authentieke sfeer van echt vuur
-
👀 Tweezijdig vuurzicht – bewonder het vlammenspel vanaf de voorzijde en één zijkant
-
↔️ Linker- en rechterhoekuitvoering – stem het vuurzicht af op jouw interieur
-
✨ Exclusief Summum-design – stijlvolle combinatie van luxe en moderne techniek
-
📐 Compacte afmetingen – ideaal voor verschillende woonruimtes en haardopstellingen
-
🔥 Automatische bio-ethanolbrander – gecontroleerde verbranding en comfortabel gebruik
-
♨️ Vermogen van 2 tot 3 kW – aangename warmte als sfeervolle bijverwarming
-
🪵 Decoratieve houtset – de warme uitstraling van een traditioneel houtvuur
-
💡 Standaard LED-bodemverlichting – extra sfeer rondom de houtdecoratie
-
🖤 Zwarte stalen achterwand – stijlvolle standaardafwerking
-
✨ Zwarte glazen achterwand optioneel – voor een luxe en diepere vuurbeleving
-
👓 Ontspiegeld glas optioneel – vermindert reflecties voor een helder zicht op het vuur
-
🎛️ Afstandsbediening inbegrepen – eenvoudig en comfortabel het vuur bedienen
-
🏡 Ideaal voor stijlvolle haardwanden – prachtig te combineren met verschillende materialen
-
🛋️ Geschikt voor maatwerk – volledig te integreren in een exclusieve haardopstelling
-
🧱 Ruimtelijk hoekdesign – verbindt verschillende delen van het interieur
-
🌿 Geen houtopslag nodig – geniet van echt vuur zonder hout te hoeven stoken
-
🧹 Geen traditionele houtas – minder schoonmaakwerk dan bij een houtgestookte haard
-
⚡ Geen gasaansluiting nodig – de haard werkt op bio-ethanol
-
🏠 Installatie met of zonder afvoer mogelijk – afhankelijk van de woning en installatievoorschriften
-
🛡️ Veiligheidsscherm optioneel – aanvullende bescherming waar gewenst
Technische specificaties
-
Merk: Element4
-
Model: Summum 70 Hoek Bio
-
Fabrieksbenaming: Summum 70 C Bio
-
Serie: Summum
-
Type: Bio-ethanol hoek-inbouwhaard
-
Brandstof: Bio-ethanol
-
Vuurzicht: Hoek, tweezijdig
-
Uitvoering: Linker- of rechterhoek
-
Vlammen: Echte vlammen
-
Brander: Automatische bio-ethanolbrander
-
Afmetingen toestel (B × H × D): Circa 79,6 × 67,4 × 33,8 cm
-
Breedte zichtopening: Circa 70,4 cm
-
Hoogte zichtopening: Circa 45 cm
-
Verwarmingsvermogen: 2,0 – 3,0 kW
-
Tankinhoud: Circa 3,5 liter
-
Bediening: Afstandsbediening
-
Afstandsbediening: Standaard inbegrepen
-
LED-bodemverlichting: Standaard
-
Branderdecoratie: Decoratieve houtset
-
Achterwand: Zwart staal standaard
-
Optionele achterwand: Zwart glas
-
Ontspiegeld glas: Optioneel
-
Veiligheidsscherm: Optioneel
-
Kleur: Zwart
-
Materiaal: Plaatstaal en glas
-
Gasleiding: Niet nodig
-
Rookgasafvoer: Installatie met of zonder geschikt afvoersysteem mogelijk, volgens de installatievoorschriften
-
Ventilatie: Volgens de actuele installatievoorschriften van Element4
-
Installatie: Inbouw in een geschikte schouw, haardwand of maatwerkconstructie
-
Toepassing: Sfeerhaard en aanvullende warmtebron
-
Garantie: Volgens de geldende fabrieksvoorwaarden
De Element4 Summum 70 Hoek Bio is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een luxe bio-ethanol inbouwhaard met echte vlammen, een prachtig tweezijdig vuurzicht en modern gebruiksgemak. De combinatie van een automatische brander, sfeervolle LED-bodemverlichting en hoogwaardige afwerking maakt deze haard tot een prachtige toevoeging aan ieder interieur.
Waarom kiezen voor Moodfires?
✅ Specialist in bio-ethanolhaarden en maatwerk haardopstellingen
✅ Showroom in Bergen op Zoom
✅ Persoonlijk en deskundig advies
✅ Mogelijkheden voor maatwerk, haardwanden en exclusieve haardombouwen
✅ Begeleiding van ontwerp tot realisatie
🔥 Wil je genieten van echte, dansende vlammen die vanuit twee verschillende richtingen zichtbaar zijn?
Met de Element4 Summum 70 Hoek Bio creëer je een sfeervolle haardopstelling waarin authentiek vuur, een elegant hoekdesign en moderne bio-ethanoltechnologie samenkomen. Of je nu droomt van een luxe haardwand, een stijlvolle schouw of een volledig op maat ontworpen interieurmeubel, bij Moodfires denken we graag met je mee over het ontwerp en een veilige installatie.
Bezoek onze showroom in Bergen op Zoom en ontdek de mogelijkheden.
Optionen auswählen


